Najít zájemce o dům či byt už dávno nestačí. Mnoho realitních obchodů ztroskotá na tom, že potenciální nový majitel se snaží získat hypotéku na vlastní pěst, ale neuspěje. A celá transakce je rázem u ledu. Proto nabízíme komplexní péči pro obě strany. Pomůžeme vám najít vhodného kupce, zajistíme mu výhodné financování a prodáme vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu. Ale umíme toho ještě mnohem víc.

Poskytujeme špičkové
služby v oblasti
realit a financí

Jak vám můžeme pomoci?

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí

Hledání solidního kupce nebo bezproblémových nájemníků někdy připomíná čekání na Godota, protože i když se přihlásí mnoho zájemců, má spousta z nich problém dosáhnout na hypotéku nebo disponují špatnou platební morálkou. My vám najdeme solventní zájemce, domluvíme s nimi vše potřebné a od vás budeme potřebovat pouze podepsat finální smlouvy.

Zprostředkování a prodej komerčních nemovitostí

Na světě existují asi tři miliony jednodušších věcí, než je prodej komerčních nemovitostí. Tento proces totiž skýtá mnoho nejrůznějších úskalí, které ho dokáží znepříjemnit, prodloužit, či dokonce znemožnit. S námi získáte jistotu úspěšného a klidného prodeje vašich obchodních prostor za nejvyšší možnou cenu.

Správa nemovitostí

Vlastnictví bytového domu nebo komerčních prostor není vždy jen procházka růžovým sadem. O takové objekty a jejich nájemníky se musíte neustále starat a řešit každodenní problémy, které zkrátka přicházejí, ať děláte cokoliv. Svěřte tyto starosti do našich rukou. Postaráme se o hladké a pohodové užívání vaší nemovitosti.

Tržní ocenění nemovitosti

Ať už plánujete prodat váš dům či byt, řešíte pozůstalost v rámci dědického řízení, nebo se připravujete na rozvod, budete potřebovat tržní ocenění nemovitosti, které se daná věc týká. Seženeme vám nezbytné znalecké posudky pro jakoukoliv příležitost.

Stavebně technická a projekční činnost

Získat potřebné výkresy a technickou dokumentaci plánované stavby často bývá běh na dlouhou a náročnou trať. Obzvláště pro lidi, kteří se v oboru moc neorientují a nemluví stejným jazykem, např. projektanti, statici a další odborníci. My vyslechneme vaše přání a zajistíme veškeré podklady tak, aby jim budoucí stavba do nejmenších detailů odpovídala.

Kompletní zaštítění developerských projektů

Skoro každý, kdo během posledních let stavěl rodinný dům, vám potvrdí, že příprava a realizace i skromné stavby připomíná takřka sisyfovský úděl. A teď si představte, jak složité to bude v případě velkého developerského projektu… Dopřejte si klidný spánek a splnění termínů. Obstaráme za vás vše od získání povolení přes výstavbu až po pronájem či prodej.

Příprava nemovitosti k prodeji

Říká se, že ďábel vězí v detailech. Při prodeji nemovitostí v nich ale vězí až stovky tisíc korun. Opravdu. Kombinace profesionálních fotografií, moderní prezentace a zútulnění interiéru, který dodá i poloprázdnému prostoru genius loci, může výrazně zvýšit konečnou cenu. Přesvědčte se sami, jak velký vizuální rozdíl dělá kvalitní homestaging. Ten finanční totiž bývá podobný.

Výkupy nemovitostí

Někdy není čas čekat, až nemovitost projde klasickým prodejním kolečkem od zvelebení přes inzerování a prohlídky až po finální domluvu s vítězným zájemcem a slavnostní předání klíče. Potřebujete se zbavit svého domu či bytu co nejrychleji? Rádi ho odkoupíme. Bez průtahů, problémů a za férovou cenu.

Oddlužení nemovitostí

Ručíte svým domem či bytem bance za poskytnutý úvěr? Nebo máte svoji nemovitost zatíženou jiným typem dluhu? Zbavíme vás ho a oddlužíme vaši nemovitost, abyste ji mohli mnohem snadněji prodat.

Zajištění financování

Oblast realit a financí spolu v současné době natolik souvisí, až se takřka prolínají. A poskytovat služby pouze z jedné z nich už dávno nestačí. Proto úzce spolupracujeme se specialisty Broker Consulting. Díky tomu vám dokážeme nejprve najít vhodnou nemovitost či kupce a poté i zajistit výhodné financování, aby celá transakce proběhla hladce.

Kontaktní formulář

Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti?
Napište nám přes kontaktní formulář. Brzy se vám ozveme.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Sídlo

Generála Svobody 25/108, 460 01 Liberec, Liberec XII-Staré Pavlovice