Jsme perfekcionisté. Chceme
poskytovat pouze služby té nejvyšší
kvality. Jak se nám to daří? Dejme slovo
našim klientům.

Reference

Michal Černovský
Hodně mě překvapil přístup této společnosti. Je vidět že pánové mají svou práci rádi a opravdu se vyznají. Ochota, loajalita, profesionální přístup. Díky za vše!
Klara K.
Skvělá spolupráce, ochota a naprostá profesionalita - děkujeme Adéle Luptákové za zprostředkování.
Antonín Charouzek
Při prodeji naší chalupy nás oslovil realitní makléř Vaší společnosti pan Tomáš Bláha, už první dojem byl takový, že jsme neváhali ani minutu. Tomáš na nás udělal velmi dobrý dojem, perfektní jednání a prodej a okolnosti prodeje od něj byli neocenitelné. Prodej byl díky panu Bláhovi velmi rychlý a bezproblémový a proto můžeme tohoto realitního makléře dál všem doporučit. I v dalších našich případných požadavcích se vždy budeme obracet na Vaši společnost. Tuto společnost můžeme jen a jen doporučit. Charouzkovi

Reference

Jaroslav Toman
S RK S&L a partners jsem byl velmi spokojen. Přes RK jsem pronajímal nemovitost. Vše proběhlo dle mých představ, RK vše zařídila a já se nemusel o nic starat, pouze si najít čas na podpis připravených dokumentů. Pracovnice paní Luptáková perfektně komunikovala a informovala mne o jednotlivých krocích celé operace. RK S&L a partners mohu zcela určitě doporučit.“
Rudolf Král
Děkujeme panu Sedláčkovi za profesionální přístup při prodeji bytu. Jeho reakce byly téměř okamžité, vyřízené s ochotou. Všem vřele doporučuji. Pokud budu v budoucnu opět prodávat, určitě se na realitní kancelář S&L obrátím.

Reference

Olga Buriánová
Ve společnosti S&L a partners pracují spolehliví, pracovití profesionálové. Jsem ze spolupráce maximálně spokojena. Olga Buriánová.
Andrea Smešná
Přes společnost S&L a partners jsme kupovali družstevní byt v Kamenickém Šenově. Obchod měl na starosti pan Tomáš Bláha, s jeho přístupem a prací jsme byli spokojeni a obchod proběhl bez problémů. Děkujeme.
Antonín Sobotka
Naprostá spokojenost s přístupem a jednáním realitní kanceláře, jmenovitě Tomáše Bláhy. S konkurencí jsme prodávali rok bez nějakého výsledku. Po domluvě s Tomášem šlo vše jako po másle. Kupce naší nemovitosti sehnal po týdnu od zveřejnění inzerce.

Reference

Alena Šilhavá
Doporučuji! Ocenila jsem velice zodpovědný přístup, příjemné jednání a 100% servis při pronájmu bytu. Děkuji A. Luptákové za spolupráci. Alena
Gabriella Nováková
Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat panu Tomášovi Za skvělý profesionální přístup a vyřízení všeho potřebného. takových schopných, milých, trpělivých lidí je málo Co pomůžou a vyřeší vše důležité A tolik hvězdiček na hodnocení tady není co by si zasloužil Moc děkuju za vše ikdyž to SEMNOU nebylo jednoduché..Ale vím, že kdyby cokoliv mohu se vždy na vás obrátit a řada to udělám zase a vyhledám vaší pomoct Přeju hodně úspěchů a další spokojený klienty, jen tak dál Celá tahle společnost S&L je skvělá a pracují tu skvělý lidé co tuhle práci mají rádi Děkuji s pozdravem p.Novakova

Reference

Sen Magda
Oceňuji vysoce kvalifikovaný přístup této realitní kanceláře a děkuji za spolupráci panu Kamilu Novákovi. Vřele doporučuji využití služeb i ostatním potenciálním zájemcům. Magda Šenkyříková
Petr Burián
Velmi příjemné a profesionální jednání - děkuji za provedenou práci. Mohu všem doporučit a sám se příště rád na tuto firmu znova s důvěrou obrátím. Petr Burián
Lucky Weber
Touto cestou chci poděkovat sl. Adéle Luptákové a jejím kolegům z realitní kanceláře za skvělou spolupráci, ochotu a naprostou profesionalitu při realizaci pronájmu bytu v Sosnové ulici v Liberci. Dekuji i za pomoc s výběrem nájemníků a pomoc při celkové agendě na dálku (nebydlím v lokalitě pronajmu). Určitě mohu realitní kancelář vřele doporučit. Lucie T.

Reference

Štěpánka Kutílková
S realizací pronájmu bytu v Liberci jsme byli spokojeni s odvedenou prací této realitní kanceláře. P. Adéle Luptákové děkujeme za profesionální přístup a vyřízení tak jak jsme požadovali.
Pavel Čapek
Touto cestou bych velice rád poděkoval panu Sedláčkovi za pomoc a veškerý servis, při koupi bytu. Velice si vážím jeho pomoci a rychlosti realizace. Vřele mohu pana Sedláčka doporučit. Ještě jednou moc děkuji. Čapek Pavel
Maurenzova
Spolupráce s Vaší kanceláří, byla perfektní a rychlá. Jsem velice spokojená.... Děkuji hlavně p.Sedláčkovi. s pozdravem Maurenzová.

Reference

JR Z
Prodejem mojí nemovitosti mne provázel p. Sedláček. Vše proběhlo hladce a rychle.
Mirek Rulec
Vážím si skvělého a rychlého jednání na úrovni s úspěšnými výsledky při pronájmu mého bytu, (ať už se jedná o jednání s bývalými nájemníky, zájemci nebo nájemníky novými). Bezvadná je i ochota řešit technické problémy bytu sháněním odborníků na opravy.
Pavlína Karásková
Perfektní, rychlé, bezproblémové vyřízení mých požadavků. Ve třech záležitostech jsem jednala s panem Lukeslem a opravdu si zaslouží to nejlepší hodnocení. Velmi příjemné a profesionální jednání. Děkuji.

Reference

Jan Smejkal
Výborná spolupráce, proběhli dva obchody. Za firmu se nám věnoval pan Jan Zima a tím bych mu chtěl ještě jednou moc poděkovat.
Blankaburianka Burianova
Za mne skvělá firma profesionálů s profesionálním jednáním.
VĚRA KRIŠTOFOVÁ
Moc děkujeme za vstřícnost a ochotu, všechno proběhlo v pořádku 🙂

Reference

Jaroslav Volesak
Vše bylo v pořádku a na profesionální úrovni moc děkuji.
Veronika Vobrubova
S realitní kanceláří, především s panem Lukeslem jsme byli velice spokojeni, vše proběhlo v pořádku. Oceňuji profesionální přístup a kvalitu služeb. Doporučuji
Jaroslav Blažek
Velké díky společnosti S&L za pomoc při prodeji bytu, garáže a pozemku ve Velké Bukovině. Díky profesionálnímu přístupu pana Lukesleho proběhlo vše v naprostém pořádku. Tuto společnost vřele doporučuji.

Reference

Tomáš Novák
Chtěl bych tímto velice poděkovat společnosti S&L a partners za zprostředkování pronájmu bytu a především vyzdvihnout profesionální a férový přístup pana Lukesleho. Takto si v dnešní době představuji přístup realitní společnosti, rychlé a ochotné jednání, byt byl nafocen, obratem uveden na web a aniž bych se o cokoliv staral byl zajištěn nájemce, makléř nám vysvětlil všechny právní úkony a vypracoval smlouvy. Do detailu dotaženo do konce k naprosté spokojenosti obou stran. Při dalším pronájmu nebo prodeji již jedině S&L.

Reference

Monika Lisova
Děkujeme realitní kanceláři-Janu Zimovi za realizaci prodeje pozemku. Velká spokojenost, špičkové a profesionální jednání. Od začátku do konce zakázky jsem nemusel krom podpisu smluv nic zařizovat, doporučuji.
Filip Špaček
S Robinem jsem byl při prodeji svého bytu velice spokojený. Špičková prezentace a rychlý prodej. Mohu ho jedině doporučit.
Brabec Pavel
Pánové spolupracovali s mamkou a vše proběhlo v pořádku. Oceňuji kvalitu služeb. Doporučuji

Reference

Zmilerova
Prostřednictvím pana Lukesle došlo ke zdárnému prodeji bytu. Naprostá profesionalita a zároveň lidskost a pochopení je v dnešní době ne zcela běžné. Velice děkuji. Zuzana Milerová
Markéta Miklasová
Při výměně bytů jsem byla s panem Lukeslem velmi spokojená. Vždy stoprocentně platilo, na čem jsme se dohodli, jednání bylo operativní a příjemné. Celý "kulový blesk" tak proběhl velmi rychle.
Drazule 111
Při prodeji garsonky jsem byla s panem Hejlem velmi spokojená, vše probíhalo, tak jak jsme se dohodli, mohu ho určitě doporučit.

Reference

Richerovi
Dobrý den, jmenujeme se Jiří a Ladislava Richterovi. Od jara do léta letošního roku jsme přes Vaši společnost nabízeli k prodeji rodinný dům ve Vratislavicích. Po celou tuto dobu nás prodejem provázel váš zástupce pan Petr Jindřich. Píšeme Vám proto, protože spolupráce s takovýmto člověkem je radost. Od náběru našeho domu, přes prohlídky, rezervační smlouvu a po té kupní - vše ladilo. Vždy byl přesný na čas, slušný, dokázal poradit směrem k oběma stranám. Vše dopadlo podle našich představ a jsme nadmíru spokojeni. Víme, jak v dnešní době je málo pokory a pochval za dobře vykonanou práci - tak tento makléř si zaslouží opravdu velikou pochvalu. Určitě naše nadšení bude vidno u doporučení našeho velkého portfolia klientů. Hodně takových super poradců pro Vaši společnost přejí manželé Richterovi

Reference

Iva Maršálková
Dobrý den, ráda bych poděkovala za velice profesionální vstřícný a milý přístup pana Petra Jindřicha při vyřizování koupě mého bytu. Okamžitě reagoval na moje potřeby a bez problémů poskytl vše, o co jsem žádala. S pozdravem Iva Maršálková
Erik Lankaš
Profesionální ,sympatický, bezproblémová komunikace, rychlý prodej nemovitosti. Za mě určitě doporučuji.
Andrea Papežová
Kvalita služeb pana Robina Hejla je na profesionální úrovni, je vstřícný a velmi si vážíme jeho ochoty kdykoliv řešit situaci při koupi bytu mé babičky ve Mšeně. Má příjemné vystupování a určitě ho můžeme doporučit! Děkujeme.

Reference

Hynek Husák
Maximální spokojenost ... spolehlivý a profesionální, v případě potřeby se na něj opět obrátím
Simi Kasparu
Pronajímali jsme byt v Novém Boru a se službami pana Hejla jsme byli velice spokojeni. Spolehlivý, trpělivý a nebyl problém se domluvit na žádaných podmínkách realizace služeb z naší strany.
Simonka Pohanková
Vynikající osobní zkušenost. Spolehlivost. Pan Hejl myslí i za vás. Doporučujeme

Reference

Jana Skalická
Dobrý den. Tímto bych chtěla pochválit vaší realitní kancelář a výkon vašeho spolupracovníka, mladého pána Robina Hejla. Od nápadu pronajmout náš domeček v Lužických horách až po finální závěr, že už se zabydlují nový nájemníci uplynuly jen 3 týdny a vše je hotovo. Od mého prvního telefonátu vše postupně klapalo. První návštěva, perfektní fotografie, umístění na srealitách, se vším velká spokojennost. Pan Robin vytipoval tzv. bonitní zájemce, kteří byli s naším domečkem seznámeni a postupovalo se k uzavření písemné dohody z obou stran. Komunikace, smlouvy, vše logické a přehledné. Pan Robin milý, usměvavý, a vše vysvětlil jak nám ,tak zájemcům o náš domeček jasně a srozumitelně. Budu nyní pevně věřit, že když dopadla vaše část nyní na jedničku, tak nájemci budou dál solidní a dodržovat všechny body, které vypracovali vaši schopní právníci dle rad pana Robina. Budeme-li potřebovat do budoucna další služby, určitě využijeme opět vaší realitní kancelář. S pozdravem Jana Skalická

Reference

Ing. Lenka Říhová
V letošním roce jsem prodávala nemovitost. Jako zprosředkovatele prodeje mi můj dobrý kamarád doporučil realitního makléře pana Martina Lukesleho, se kterým má letité dobré zkušenosti. Pan Lukesle zařídil kompletní nafocení nemovitosti, zajistil inzerci, jednal se zájemmci o koupi, zhotovil veškeré smluvní zajištění prodeje, včetně převodu peněz. S jeho vstřícným jednáním profesionála jsem byla velmi spokojena. Nemovitost byla prodána v poměrně krátkém čase za částku, se kterou jsem byla spokojena. Jeho služby při realizaci prodeje nemovitostí mohu doporučit.
Monika Černá
S panem Lukeslem a panem Sokolowski spolupracuji již vice než deset let a jsem jejich věrná klientka. Vyhledávají mi vhodné investiční nemovitosti. Profesionálně mi zarizuji mi jejich nákup a prodej a vše co je potřebné, od revizí a správu nájemních bytů, až po případnou návštěvu úřadů. S jejich službami jsem velmi spokojena a mohu jen doporučit.

Reference

Kosek Pa
S realitní kanceláří, především s panem Lukeslem jsem byl nadmíru spokojen. Při prodeji nemovitosti vše zařídil, prodej byl rychlý a za dobrou cenu. Všem doporučuji
Tomas Veits
Děkujeme za pomoc při prodeji našeho bytu v České Lípě, který tým S&L partners dokázal prodat za neskutečných 14 dní a ještě za tak vysokou cenu, za kterou jsme si mysleli, že nikdy neprodáme. Vše bylo velmi profesionální, rychlé a příjemné. O nic jsme se nemuseli starat. Ještě jednou děkujeme celé realitní kanceláři. Doporučuji všem, kteří chtějí prodat nemovitost za co největší cenu a ještě rekordně rychle.

Reference

Martin Popelka
Při prodeji domu 100% profesionální přístup pana J. Sokolowského, vše bylo tak, jak bylo dohodnuto. Nějaké zkušenosti s realitními kancelářemi už mám, bohužel ne dobré. S&L a partners hodně příjemně překvapili, opravdu mohu jen doporučit.
Martin
Skvělý servis , férové jednání. Nemám co bych téhle realitní společnosti mohl vytknout . Vše vyšlo na jedničku. Za mě můžu určitě všem co chtějí prodat nemovitost doporučit S&L partners.Děkuji moc hlavně panu makléři Robinovi Hejlovi za profesionální jednání a zastupování.

Reference

Kamil Ryšánek
Velmi profesionální přístup, skvělé služby.
Petr Loos
Robin Hejl je člověk na svém místě. Věci spojené s prodejem mého bytu bez problému zařízené ať už se jednalo o právní úkony a smlouvy ,nebo prezentace mého bytu od nafocení až po jeho uvedení na sociální sítě a portály. Skvělá komunikace jak se mnou tak s kupujícím a musím říct že za mě absolutní spokojenost a myslím si, že takhle by měla vypadat péče o klienta.

Reference

Tibor Kalmár
Dobrý den, chtěl jsem Vám poděkovat za Vaše služby spojené s prodejem našeho domu. Prodej proběhl rychle k mé spokojenosti. S přáním hezkého dne Tibor Kalmár
Pocar Robert
S Janem Sokolowski a Martinem Lukeslem spolupracujeme již delší dobu a vždy se na ně obracíme při prodeji našich nemovitostí.Spolupráci hodnotíme jako výtečnou - vždy vše co se řekne platí a pokaždé udělají i něco navíc. Rozhodně můžeme jen doporučit.

Reference

Manželé Novotní
Již několikrát jsme měli oslovili pana Sokolowského při zajištění realitních služeb a musíme říci, že to bylo obrovské štěstí. Chtěli bychom mu poděkovat za naprosto perfektní a profesionální práci při prodeji a pronájmu nemovitosti. Pan Sokolowski je pravý profesionální makléř jakého si klient může jen přát. Pravidelně a ihned informuje o jednotlivých krocích, které právě probíhají, což je pro nás jako klienty velice uklidňující. Jeho vystupování je vždy velice příjemné, vstřícné a profesionální. Se vším jsme se na něho mohli kdykoliv obrátit a naše požadavky vždy rychle a perfektně zařídil. Jeho služby doporučujeme všem, kteří potřebují v oblasti realitních služeb pomoci a věříme, že budou stoprocentně spokojeni jako jsme byli i my. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.

Kontaktní formulář

Chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu? Nebo sháníte nové bydlení?
Napište nám přes kontaktní formulář. Brzy se vám ozveme.
Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Sídlo

Generála Svobody 25/108,
460 01 Liberec XII-Staré Pavlovice