Jsme perfekcionisté. Chceme
poskytovat pouze služby té nejvyšší
kvality. Jak se nám to daří? Dejme slovo
našim klientům.

Reference

Richerovi
Dobrý den, jmenujeme se Jiří a Ladislava Richterovi. Od jara do léta letošního roku jsme přes Vaši společnost nabízeli k prodeji rodinný dům ve Vratislavicích. Po celou tuto dobu nás prodejem provázel váš zástupce pan Petr Jindřich. Píšeme Vám proto, protože spolupráce s takovýmto člověkem je radost. Od náběru našeho domu, přes prohlídky, rezervační smlouvu a po té kupní - vše ladilo. Vždy byl přesný na čas, slušný, dokázal poradit směrem k oběma stranám. Vše dopadlo podle našich představ a jsme nadmíru spokojeni. Víme, jak v dnešní době je málo pokory a pochval za dobře vykonanou práci - tak tento makléř si zaslouží opravdu velikou pochvalu. Určitě naše nadšení bude vidno u doporučení našeho velkého portfolia klientů. Hodně takových super poradců pro Vaši společnost přejí manželé Richterovi

Reference

Iva Maršálková
Dobrý den, ráda bych poděkovala za velice profesionální vstřícný a milý přístup pana Petra Jindřicha při vyřizování koupě mého bytu. Okamžitě reagoval na moje potřeby a bez problémů poskytl vše, o co jsem žádala. S pozdravem Iva Maršálková
Erik Lankaš
Profesionální ,sympatický, bezproblémová komunikace, rychlý prodej nemovitosti. Za mě určitě doporučuji.
Andrea Papežová
Kvalita služeb pana Robina Hejla je na profesionální úrovni, je vstřícný a velmi si vážíme jeho ochoty kdykoliv řešit situaci při koupi bytu mé babičky ve Mšeně. Má příjemné vystupování a určitě ho můžeme doporučit! Děkujeme.

Reference

Hynek Husák
Maximální spokojenost ... spolehlivý a profesionální, v případě potřeby se na něj opět obrátím
Simi Kasparu
Pronajímali jsme byt v Novém Boru a se službami pana Hejla jsme byli velice spokojeni. Spolehlivý, trpělivý a nebyl problém se domluvit na žádaných podmínkách realizace služeb z naší strany.
Simonka Pohanková
Vynikající osobní zkušenost. Spolehlivost. Pan Hejl myslí i za vás. Doporučujeme

Reference

Jana Skalická
Dobrý den. Tímto bych chtěla pochválit vaší realitní kancelář a výkon vašeho spolupracovníka, mladého pána Robina Hejla. Od nápadu pronajmout náš domeček v Lužických horách až po finální závěr, že už se zabydlují nový nájemníci uplynuly jen 3 týdny a vše je hotovo. Od mého prvního telefonátu vše postupně klapalo. První návštěva, perfektní fotografie, umístění na srealitách, se vším velká spokojennost. Pan Robin vytipoval tzv. bonitní zájemce, kteří byli s naším domečkem seznámeni a postupovalo se k uzavření písemné dohody z obou stran. Komunikace, smlouvy, vše logické a přehledné. Pan Robin milý, usměvavý, a vše vysvětlil jak nám ,tak zájemcům o náš domeček jasně a srozumitelně. Budu nyní pevně věřit, že když dopadla vaše část nyní na jedničku, tak nájemci budou dál solidní a dodržovat všechny body, které vypracovali vaši schopní právníci dle rad pana Robina. Budeme-li potřebovat do budoucna další služby, určitě využijeme opět vaší realitní kancelář. S pozdravem Jana Skalická

Reference

Ing. Lenka Říhová
V letošním roce jsem prodávala nemovitost. Jako zprosředkovatele prodeje mi můj dobrý kamarád doporučil realitního makléře pana Martina Lukesleho, se kterým má letité dobré zkušenosti. Pan Lukesle zařídil kompletní nafocení nemovitosti, zajistil inzerci, jednal se zájemmci o koupi, zhotovil veškeré smluvní zajištění prodeje, včetně převodu peněz. S jeho vstřícným jednáním profesionála jsem byla velmi spokojena. Nemovitost byla prodána v poměrně krátkém čase za částku, se kterou jsem byla spokojena. Jeho služby při realizaci prodeje nemovitostí mohu doporučit.
Monika Černá
S panem Lukeslem a panem Sokolowski spolupracuji již vice než deset let a jsem jejich věrná klientka. Vyhledávají mi vhodné investiční nemovitosti. Profesionálně mi zarizuji mi jejich nákup a prodej a vše co je potřebné, od revizí a správu nájemních bytů, až po případnou návštěvu úřadů. S jejich službami jsem velmi spokojena a mohu jen doporučit.

Reference

Tibor Kalmár
Dobrý den, chtěl jsem Vám poděkovat za Vaše služby spojené s prodejem našeho domu. Prodej proběhl rychle k mé spokojenosti. S přáním hezkého dne Tibor Kalmár
Pocar Robert
S Janem Sokolowski a Martinem Lukeslem spolupracujeme již delší dobu a vždy se na ně obracíme při prodeji našich nemovitostí.Spolupráci hodnotíme jako výtečnou - vždy vše co se řekne platí a pokaždé udělají i něco navíc. Rozhodně můžeme jen doporučit.

Reference

Manželé Novotní
Již několikrát jsme měli oslovili pana Sokolowského při zajištění realitních služeb a musíme říci, že to bylo obrovské štěstí. Chtěli bychom mu poděkovat za naprosto perfektní a profesionální práci při prodeji a pronájmu nemovitosti. Pan Sokolowski je pravý profesionální makléř jakého si klient může jen přát. Pravidelně a ihned informuje o jednotlivých krocích, které právě probíhají, což je pro nás jako klienty velice uklidňující. Jeho vystupování je vždy velice příjemné, vstřícné a profesionální. Se vším jsme se na něho mohli kdykoliv obrátit a naše požadavky vždy rychle a perfektně zařídil. Jeho služby doporučujeme všem, kteří potřebují v oblasti realitních služeb pomoci a věříme, že budou stoprocentně spokojeni jako jsme byli i my. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.

Reference

Kosek Pa
S realitní kanceláří, především s panem Lukeslem jsem byl nadmíru spokojen. Při prodeji nemovitosti vše zařídil, prodej byl rychlý a za dobrou cenu. Všem doporučuji
Tomas Veits
Děkujeme za pomoc při prodeji našeho bytu v České Lípě, který tým S&L partners dokázal prodat za neskutečných 14 dní a ještě za tak vysokou cenu, za kterou jsme si mysleli, že nikdy neprodáme. Vše bylo velmi profesionální, rychlé a příjemné. O nic jsme se nemuseli starat. Ještě jednou děkujeme celé realitní kanceláři. Doporučuji všem, kteří chtějí prodat nemovitost za co největší cenu a ještě rekordně rychle.

Reference

Martin Popelka
Při prodeji domu 100% profesionální přístup pana J. Sokolowského, vše bylo tak, jak bylo dohodnuto. Nějaké zkušenosti s realitními kancelářemi už mám, bohužel ne dobré. S&L a partners hodně příjemně překvapili, opravdu mohu jen doporučit.
Martin
Skvělý servis , férové jednání. Nemám co bych téhle realitní společnosti mohl vytknout . Vše vyšlo na jedničku. Za mě můžu určitě všem co chtějí prodat nemovitost doporučit S&L partners.Děkuji moc hlavně panu makléři Robinovi Hejlovi za profesionální jednání a zastupování.

Reference

Kamil Ryšánek
Velmi profesionální přístup, skvělé služby.
Petr Loos
Robin Hejl je člověk na svém místě. Věci spojené s prodejem mého bytu bez problému zařízené ať už se jednalo o právní úkony a smlouvy ,nebo prezentace mého bytu od nafocení až po jeho uvedení na sociální sítě a portály. Skvělá komunikace jak se mnou tak s kupujícím a musím říct že za mě absolutní spokojenost a myslím si, že takhle by měla vypadat péče o klienta.

Kontaktní formulář

Chcete prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu? Nebo sháníte nové bydlení?
Napište nám přes kontaktní formulář. Brzy se vám ozveme.
Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Sídlo

Generála Svobody 25/108,
460 01 Liberec XII-Staré Pavlovice