Martin Lukesle

Realitní specialista
Jednatel společnosti
Martin se pohybuje na realitním trhu od února 2014. Nedlouho poté začal spolupracovat s Honzou. Profesně i lidsky si sedli, dosáhli mnoha úspěchů a po pěti letech se rozhodli založit si vlastní firmu S&L a partners s.r.o. Dobře ví, že jen ve zdravém těle může být zdravý duch, a proto každý pracovní den vstává už před půl šestou, aby si stihl od 6 hodin ráno zacvičit, než mu začne kolotoč schůzek a jednání. Největší radost mu kromě spokojených klientů dělá jeho malý syn a rodina.

Informace

Telefon

+420 737 248 886

E-mail

martin.lukesle@slpartners.cz

Specializace

realitní specialista

Motto

Nic není nemožné. Ale bez práce to nepůjde.

Zájmy

Rodina, fitness, florbal, cestování, auta, zvířata

Počet prodaných nemovitostí

200+

V oboru od roku

2014

Přístup k práci

„Na práci mě nejvíce baví komunikace s lidmi a možnost pomoci jim s prodejem jejich nemovitostí a nalezení vysněného domova. Rád jim také ukazuji, jak výhodně investovat v oblasti realit. Neustále se snažím posouvat vlastní hranice, abych nezakrněl a kontinuálně se zlepšoval. Věřím, že poctivost, individuální přístup a pravidelné investice do vzdělání se vyplácí. Klienti mi už desátým rokem dávají za pravdu.“

Kontaktní formulář

Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti?
Napište mi přes kontaktní formulář. Brzy se vám ozvu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Sídlo

Generála Svobody 25/108,
460 01 Liberec XII-Staré Pavlovice