Jan Sokolowski

Realitní specialista
Jednatel společnosti
Jan se pohybuje v oboru už od roku 2014. Začal hned po vysoké škole jako řadový makléř. Po získání zkušeností s prodejem i nabíráním nových lidí do týmu se posunul na vedoucího pobočky v Novém Boru. Následující metou byla pozice ředitele liberecké realitní kanceláře. Další splněnou výzvu pak představovalo založení vlastní společnosti. To už – stejně jako jeho partneři – měl jasnou představu o tom, jak by měl tento business vypadat. A spolu s kolegy ho tak začali dělat, díky čemuž poskytují klientům nejlepší možný servis. Kromě práce Honzu baví cvičení, cestování a hudba. S bratrem má dokonce kapelu, takže večery a víkendy často tráví ve studiu.

Informace

Telefon

+420 722 289 320

E-mail

jan.sokolowski@slpartners.cz

Specializace

realitní specialista

Motto

Dělej, co tě baví, s lidmi, co tě baví.

Zájmy

Fitness, box, tvorba hudby, basketbal, cestování, práce, rodina

Počet prodaných nemovitostí

200+

V oboru od roku

2014

Přístup k práci

„Na práci mě nejvíce baví profesní rozvoj, kontakt s lidmi a ten pocit, když jim pomohu v důležité etapě jejich života. V našem oboru se totiž není vůbec jednoduché zorientovat, proto jsem tu pro ně vždy, když potřebují, a to i nad rámec běžných služeb; na pracovní dobu příliš nehraju. Zakládám si na vzájemné důvěře a věřím, že s poctivostí a férovým přístupem nejdál dojdeš. A odezva klientů mě v tom utvrzuje.“

Kontaktní formulář

Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti?
Napište mi přes kontaktní formulář. Brzy se vám ozvu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Sídlo

Generála Svobody 25/108,
460 01 Liberec XII-Staré Pavlovice