Jan Sokolowski

Realitní specialista
Jednatel společnosti
Jan se pohybuje v oboru už od roku 2014. Začal hned po vysoké škole jako řadový makléř. Po získání zkušeností s prodejem i nabíráním nových lidí do týmu se posunul na vedoucího pobočky v Novém Boru. Následující metou byla pozice ředitele liberecké realitní kanceláře. Další splněnou výzvu pak představovalo založení vlastní společnosti. To už – stejně jako jeho partneři – měl jasnou představu o tom, jak by měl tento business vypadat. A spolu s kolegy ho tak začali dělat, díky čemuž poskytují klientům nejlepší možný servis. Kromě práce Honzu baví cvičení, cestování a hudba. S bratrem má dokonce kapelu, takže večery a víkendy často tráví ve studiu.

Informace

Telefon

+420 722 289 320

E-mail

jan.sokolowski@slpartners.cz

Specializace

realitní specialista

Motto

Dělej, co tě baví, s lidmi, co tě baví.

Zájmy

Fitness, box, tvorba hudby, basketbal, cestování, práce, rodina

Počet prodaných nemovitostí

140+

V oboru od roku

2014

Přístup k práci

„Na práci mě nejvíce baví profesní rozvoj, kontakt s lidmi a ten pocit, když jim pomohu v důležité etapě jejich života. V našem oboru se totiž není vůbec jednoduché zorientovat, proto jsem tu pro ně vždy, když potřebují, a to i nad rámec běžných služeb; na pracovní dobu příliš nehraju. Zakládám si na vzájemné důvěře a věřím, že s poctivostí a férovým přístupem nejdál dojdeš. A odezva klientů mě v tom utvrzuje.“

Úspěšně prodané nemovitosti

Kontaktní formulář

Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti?
Napište mi přes kontaktní formulář. Brzy se vám ozvu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Sídlo

Valdštejnská 381, 460 01 Liberec

B. Egermanna 582, 473 01 Nový Bor