Reality

Koupě či prodej nemovitosti je mnohdy tou nejvýznamnější životní transakcí. Postaráme se o to, aby pro vás byla co nejvýhodnější, a celým procesem vás bezpečně provedeme.

Prodávané nemovitosti

Byt 3+1

Popisek ukázkového bytu
v klidné části města

Tady bude popisek bytu…

Připravované projekty

Rezidence

Kasalova pila
Humpolec

Kasalova pila je nový rezidenční projekt ve městě Humpolec, na rohu ulic Lnářská a U Sokolovny. Tato lokalita nabízí veškeré výhody města v podobě skvělé občanské vybavenosti a zároveň poskytuje prostor k rekreaci v blízkém okolí. Na celkové rozloze 3 730 m² budou postaveny tři nové bytové domy o čtyřech podlažích. Majitelé bytů budou mít k dispozici vlastní parkovací stání pro jejich maximální komfort.

Homestaging

Předpokladem úspěšného prodeje nemovitosti je tzv. homestaging, tedy profesionální příprava interiéru pro jeho prezentaci. Na získání seriózního kupce a vyjednání ceny má nesmírný vliv. Profesionálnímu homestagingu proto věnujeme patřičnou důležitost i čas, aby výsledek byl co možná nejlepší.

Realizované projekty

Vlastní projekt
Rodinný dům
Rodinný dům
Plovárna

Nové rezidenční byty
v centru Humpolce

Abych porozuměl všem stránkám realitního světa, pustil jsem se společně se svým bratrem do vlastních developerských projektů. Trvalo nám pět let, než jsme celý první projekt dovedli od počátečního impulsu až k úspěšnému prodeji poslední bytové jednotky. Dnes mám již na kontě několik dokončených bytových staveb v okolí Humpolce a pro své klienty z řad developerů tak můžu být rovnocenným partnerem. Dokážu jim kvalifikovaně poradit na základě vlastní zkušenosti, a to jak ze strany úspěšného developera, tak i koncového zákazníka. Jedním z mých aktuálních projektů je například Rezidence Na Skalce.

Rodinný dům
Senožaty

Dlouhodobý klient a přítel mě požádal o zastupování v prodeji rodinného domu, jedinečného svou konstrukcí a umístěním v malebných Senožatech. Sám jsem uvažoval o jeho koupi, nakonec jsem se ale rozhodl dům nabídnout k prodeji. V rekordním čase 24 hodin jsme měli hned několik zájemců a s jedním z nich jsme rovnou uzavřeli rezervační smlouvu. Někdy je nákup i prodej domu zkrátka o emocích a pocitech, kdy víte, že právě zde je místo pro váš domov.

Atypický dům
Doubravčice

Tento atypický dům byl projektován majitelům na míru a disponuje opravdu jedinečnou atmosférou. Honosné nádvoří, velký pozemek se vzácnými stromy a venkovní bazén – to je jen krátký výčet jeho výjimečnosti. V době, kdy nás jeho majitelka požádala o zastupování v prodeji, se luxusním nemovitostem na trhu příliš nedařilo. Jejím hlavním přáním bylo zachovat jedinečnost domu a vybrat kupce, který si jej zamiluje v jeho původní podobě. A o to jsme se také postarali.

Developerský projekt
Kamenice nad Lipou

V blízkosti koupaliště v Kamenici nad Lipou se nacházel několik let nevyužívaný chátrající objekt, který dříve sloužil jako rekreačně ubytovací zařízení. Klient nás oslovil s poptávkou na vytvoření kompletního finančního plánu pro jeho rekonstrukci a zajištění následného prodeje. Z objektu vznikl bytový dům o patnácti bytových jednotkách, které jsme během šesti měsíců úspěšně prodali.

Rád prodám i vaši nemovitost,
neváhejte mi napsat.

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Monitorovaná linka pro investiční služby
Provoz linky: po–pá 9.00–16.30

Sídlo

Humpolec, Rašínova 188