David Brůžek

Realitní specialista
Projektant pozemních staveb
Po maturitě jsem se 4 roky věnoval práci stavebního projektanta, kde jsem se podílel na realizaci velkých developerských projektů i menších zakázek. Získal jsem tak cenné znalosti a dovednosti v oblasti stavebního plánování a realizace. Současně jsem od svých 19 let rozvíjel vlastní podnikání v oblasti pasportizace budov a menších projektů pro stavební povolení. Díky tomu jsem získal praktické zkušenosti s administrativou a vedením vlastního byznysu. Později jsem se na 4 roky stal součástí Armády České republiky, kde jsem prokázal svou disciplínu, odhodlání a odolnost.

Informace

Telefon

+420 737 745 685

E-mail

david.bruzek@slpartners.cz

Specializace

Realitní specialista a projektant pozemních staveb

Motto

Disciplína a odhodlání: Klíč k vítězství.

Zájmy

Fitness, Motorsport, příroda, střelba

Přístup k práci

„Jsem zodpovědný a spolehlivý profesionál s proaktivním a cílevědomým přístupem k práci. Mám analytické myšlení a schopnost řešit problémy, a to jak samostatně, tak v rámci týmu. Vynikám v efektivní komunikaci a neustále se učím a rozvíjím své dovednosti. Věřím, že mé silné stránky ze mě dělají cenný přínos pro obchod.“

Kontaktní formulář

Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti?
Napište mi přes kontaktní formulář. Brzy se vám ozvu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s mým Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Sídlo

Valdštejnská 381, 460 01 Liberec

B. Egermanna 582, 473 01 Nový Bor