Prodej, řadové domy Bajkalská, Liberec

Záměrem je vybudovat malou uzavřenou lokalitu 5 řadových domků se společným příjezdem, parkovacími plochami a zahrádkou ke každému domku. Pozemky rodinných domů budou mezi sebou odděleny nízkými ploty na podezdívce, doplněnými bariérovou zelení.

Velkou předností je již vydané stavební povolení a lze tak okamžitě zahájit výstavbu.

Zástavba bude tvořena dvoupodlažními domy o velikosti 5+KK (cca 130m2 užitné plochy) osazenými do řady s orientací na JV stranu. Přízemí domu bude přímo propojeno na vstup do objektu i na výstup z objektu do zahrádky s terasou.

Vstup do rodinného domu je přes zádveří s možností úložné vestavby. Ze zádveří je možno vstoupit do menší koupelny (se sprchou a WC) a do obývacího pokoje. Obývací pokoj poskytuje přímou návaznost na jižní část zahrady a na pobytovou terasu díky velké prosklené ploše a francouzským dveřím. V obytném prostoru se předpokládá umístění krbu. Na obývací pokoj navazuje schodišťová hala a vertikální propojení do 2.NP, a dále technická místnost s úložným prostorem. Na schodišťovou halu je v zadní části domu napojen společný prostor kuchyně s jídelnou a následná možnost výstupu na severní část zahrady.

Ve 2.NP se nacházejí 2 dětské pokoje, ložnice rodičů, koupelna (s vanou a WC) a hala s možností vestavby úložných skříní. Z haly je možné střešním výlezem vystoupit na plochou střechu.

Všechny obytné místnosti jsou velkými okenními otvory dostatečně osvětleny a osluněny.

Vlastnosti

    • Lokalita kraj : Liberecký kraj
    • Lokalita okres : Liberec

Potřebujete více informací? Chcete si dohodnout prohlídku nemovitosti?
Zavolejte mi nebo napište.

Bc. Petr Jindřich

poptavky@slpartners.cz

+420 606 065 865